Община Сливен

Наградени сливенски ученици с награди от математически турнир

-------
14.02.2020 / 09:34

Трима възпитаници на ОУ „Д-р Иван Селимински“ Сливен бяха сред наградените днес ученици, заели призови места в XXVIII Коледно математическо състезание - съобщава "Сливен пост".

Надпреварата се проведе на 15 декември, а за да премерят знанията си по математика се явиха ученици от 1 до 12 клас от почти всички сливенски училища. На официална церемония в Регионалния инспекторат по образованието в Сливен днес победителите получиха своите грамоти и медали.

Сред първокласниците на първо и второ място са Иван Добромиров Иванов и Александър Георгиев Иванов и двамата от ОУ „ Д-р Иван Селимински“ Сливен. Третият отличен възпитаник на школото е Стефан Виденов Видев, който заема третото място при петокласниците.

Организатори на инициативата са РУО Сливен и Съюз на българските математици – клон Сливен.

 

Списък на наградените ученици от 1 до 12 клас

 

1. клас:

1. Иван Добромиров Иванов ОУ „Д-р. Иван Селимински“ 1-во място

2. Александър Георгиев Иванов ОУ „ Д-р Иван Селимински“ 2-ро място

3. Стивън Николаев Тодоров СУ „ К. Константинов“ 3-то място

4. Георги Иванов Стоянов СУ „ П. К. Яворов“ – грамота за отлично представяне

2. клас:

1. Никол Стайкова Димитрова ОУ „Хр. Ботев“ – 1-во място

2. Никол Валентинова Вангелова НУ „В. Левски“ – 2-ро място

3. Анастас Христов Калцов НУ „В. Левски“ – 3-то място

4. Белослава Иванова Гайдарова ОУ „Ел. Багряна“ – грамота за отлично представяне

3. клас:

1. Петър Христов Халачев НУ „В. Левски“ – 1-во място

2. Симона Павлова Павлова НУ „В. Левски“ – 2-ро място

3. Йоана Драгомирова Димитрова НУ „ В. Левски“ – 3-то място

4. клас:

1. Александър Евгениев Кунчев НУ „В. Левски“ – 1-во място

2. Хакан Осман Калленжи НУ „В. Левски“ – 2-ро място

3. Стефания Стефанова Андонова – 3-то място

5. клас:

1. Раян Деянов Камаринчев ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място

2. Георги Николаев Райчев ППМГ „Д. Чинтулов – 2-ро място

3. Стефан Виденов Видев ОУ „Иван Селимински“ – 3-то място

6. клас:

1. Андон Димитров Такев ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място

2. Денислав Калоянов Стоянов СУ „Хр. Ботев“ Н. Загора – 2-ро място

3. Преслава Добринова Добрева ППМГ „Д. Чинтулов“ – 3-то място

7. клас:

1. Християна Петкова Василева ОУ „Ел. Багряна“ – 1-во място

2. Мария Йорданова Колева СУ „К. Константинов“ – 2-ро място

3. Мария Димитрова Димитрова СУ „Г. А. Каравелов“ Шивачево – 3-то място

8. клас:

1. Мария Атанасова Къчева ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място

2. Петър Росенов Петров ППМГ „ Д. Чинтулов“ – 2-ро място

3. Патрик Йорданов Каменов ППМГ „Д. Чинтулов“ – грамота за отлично представяне

9. клас:

1. Никола Йорданов Колев ПГПЗЕ „З. Стоянов“ – 1-во място

2. Томислав Иванов Пенков ППМГ „Д. Чинтулов“ – грамота за отлично представяне

10. клас:

1. Габриел Маринов Стойков ППМГ „Д. Чинтулов“ – грамота за отлично представяне

12. клас:

1. Божидар Панайотов Андонов ППМГ „Д. Чинтулов“ – 1-во място

2. Тодор Веселинов Панайотов ППМГ „Д. Чинтулов“ – 2-ро място

3. Иван Тодоров Стайков ППМГ „Д. Чинтулов“ – 3-то място

Източник: "Сливен пост"
 
 

Copyright © 2008-2020 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Sliven Net | Програмиране и SEO от Христо Друмев