Община Сливен

16 отбора взеха участие в големия футболен турнир "PROad to glory"

-------
27.12.2019 / 14:02

Организация „ПРО“ проведе голям турнир по футбол "PROad to glory" на 21-ви и 22-ри декември. В надпреварата участие взеха 16 отбора. Събитието приключи успешно, с много усмивки и приятни емоции. Всички 160 участници премериха сили, но победният „Път към славата“ успя да извърви отборът на Звезденбург. На второ място остана отборът на M-Power, който се представи изключително достойно на финала. Победителят от малкия финал за трето и четвърто място бе отборът на ФК „Кермен“.

Екипът на Организация „ПРО“ подготви за най-добрите играчи на терена специални индивидуални награди. Наградата за най-добър вратар получи Иван Петров от Аутсайдер - гостуващ отбор от гр. Ямбол. За голмайстор на турнира със своите 10 гола, наградата спечели Йордан Йорданов от М-Power. В първото издание на турнира „PROad to glory” наградата за най-добър играч на турнира спечели Даниел Стоянов, който също така отбеляза и един от най-красивите голове в турнира. Със своята коректна игра и поведение, призът за феарплей бе връчен на Ивелин Калинчев.

По време на турнира, екипът на организацията проведе благотворителна томбола, с която се събраха средства за Димитър Щилянов. Участниците в нея получиха футболни награди, топки, календари, тефтери, осигурени от Областния съвет на БФС – Сливен и Организация „ПРО“.

От Организация „ПРО“ са изключително благодарни на всички участници за добрата, спортсменска игра и за сериозното им отношение към турнира.

" Също така искаме да изкажем нашите огромни благодарности към спонсорите ни и всички включили се в турнира под каквато и да е била форма. Надяваме се турнира да се превърне в традиция за гр. Сливен",споделиха още от "ПРО".