Община Сливен

Наградиха победителите в конкурса за рисунка „Аз и моят град”

------------------------------------
24.10.2018 / 20:25

Наградите на традиционния конкурс за детска рисунка "Аз и моят град" бяха връчени в галерия "Сирак Скитник". Конкурсът се организиран за 24-ти път от Община Сливен в партньорство с Художествена галерия "Димитър Добрович" за празника на града - Димитровден. Участниците бяха разделени в пет възрастови групи: деца до 7 години, I - II клас, III - IV клас, V - VI клас, VII - VIII клас.

 

Наградите връчиха заместник-кметът по хуманитарните дейности Пепа Чиликова и заместник-областният управител Камен Костов.

 

Списък на наградените участници в конкурса „Аз и моят град“

 

I възрастова група ( до 7 години)

 

1.София Илиева, 5 г., ДГ „Божур“ - Център

 

2.Дарена Петкова, 6 г., ДГ „Божур“ - Център

 

3.Милана Дюлгерова, 5 г., ДГ „Божур“ - Център

 

Поощрения

 

1.Павлена Димова, 6 г., ДГ „Теменуга“ -Филиал

 

2. Симон Василев, 6 г., ДГ „Теменуга“ - Филиал

 

II възрастова група ( 1- 2 кл.)

 

1.Рая Кисьова, I кл., ОУ „Димитър Петров“

 

2.Алекс Георгиев, II г кл., СУ „Константин Константинов“

 

3.Златко Златков, 8 г., ОУ „Юрий Гагарин“

 

Поощрения

 

1.Емилия Дамянова, I а кл., ОУ „Д-р Иван Селимински“

 

2.Габриела Цветкова, 8 г., ОУ „Елисавета Багряна“

 

 

III възрастова група (3-4 кл.)

 

1.Калоян Хаджистойчев, IV кл., ОУ „Елисавета Багряна“

 

2.Стефани Дечева, IV б кл., СУ „Константин Константинов“

 

3. Зина Илиева, III в кл., ОУ „Юрий Гагарин“

 

Поощрения

 

1.Гергана Ганчева, IV а кл., ОУ „Св. Паисий Хилендарски“

 

2. Ивана Стефанова, IV в кл., ОУ „Юрий Гагарин“

 

 

 

IV възрастова група (5-6 кл.)

 

1.Радина Стефанова, V в кл., СУ „Константин Константинов“

 

2.Живко Джиков, V б кл., СУ „Константин Константинов“

 

3.Сияна Панайотова, V б кл., СУ „Константин Константинов“

 

 

 

Поощрение

 

1.Велина Пенчева, V б кл., СУ „Константин Константинов“

 

2.Емили Йорданова, V б кл., СУ „Константин Константинов“

 

V възрастова група (7-8 кл.)

 

1.Дияна Николова, VII б кл., ОУ „Юрий Гагарин“

 

2.Назлъ Чобан, VIII е кл., ГПЗЕ „Захари Стоянов“

 

3.Йоана Маринова, VII кл., СУ „Константин Константинов“

 

Поощрение

 

1. Силвия Христова, VII кл., СУ „Константин Константинов“

 

2. Карина Иванова, VII кл., ОУ „Христо Ботев“

 
 

Copyright © 2008-2019 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Sliven Net | Програмиране и SEO от Христо Друмев