Община Сливен

Футболното ни първенство започва на 11 август

10.07.2012 / 08:13

Вечното дерби между "Левски" и ЦСКА ще се играе в деветия кръг от новия футболен сезон в "А" група, на стадион "Васил Левски". Символичният домакин в есенния полусезон е отборът на ЦСКА.

Пловдивското дерби между "Локомотив" и "Ботев", което ще се играе в "А" група за първи път от няколко сезона насам, намира място в 11 кръг. Мачът ще е на стадион „Локомотив".

 

Още първият кръг от надпреварата обещава голямо зрелище. В него има срещи като "Литекс" - ЦСКА, "Левски" - "Черноморец", "Ботев" (Пловдив) - "Славия", "Локомотив" (София) - "Локомотив" (Пловдив) и "Черно море" - "Лудогорец". Във втория кръг пък сблъсъците продължават с мачовете "Левски" - "Ботев" (Пд), "Локомотив" (Пловдив) - "Литекс" и ЦСКА - "Черноморец".

 

Ето пълната програма за есенния полусезон на футболната 2012/2013 година:

 

 

I кръг

Левски (София) - Черноморец (Бургас)

Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Монтана (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)

Черно море (Варна) - Лудогорец 1947 (Разград)

Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)

Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)

Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

Литекс (Ловеч) - ЦСКА

 

II кръг

Черноморец - ЦСКА

Локомотив (Пловдив) - Литекс

Миньор - Локомотив (София)

Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)

Лудогорец - Берое

Етър - Черно море

Славия - Монтана

Левски - Ботев (Пловдив)

 

III кръг

Ботев (Пловдив) - Черноморец

Монтана - Левски

Черно море - Славия

Берое - Етър

Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец

Локомотив (София) - Ботев (Враца)

Литекс - Миньор (Перник)

ЦСКА - Локомотив (Пловдив)

 

IV кръг

Черноморец Бургас - Локомотив (Пловдив)

Миньор (Перник) - ЦСКА (София)

Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)

Лудогорец - Локомотив (София)

Етър (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)

Славия (София) - Берое (Стара Загора)

Левски - Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) - Монтана

 

V кръг

Монтана - Черноморец Бургас

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) - Левски (София)

Пирин (Гоце Делчев) - Славия (София)

Локомотив (София) - Етър

Литекс (Ловеч) - Лудогорец

ЦСКА - Ботев (Враца)

Локомотив (Пловдив) - Миньор (Перник)

 

VI кръг

Черноморец Бургас - Миньор (Перник)

Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив)

Лудогорец - ЦСКА

Етър - Литекс

Славия - Локомотив (София)

Левски - Пирин (Гоце Делчев)

Ботев (Пловдив) - Берое

Монтана - Черно море

 

VII кръг

Черно море - Черноморец Бургас

Берое - Монтана

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)

Локомотив (София) - Левски

Литекс - Славия

ЦСКА - Етър

Локомотив - Лудогорец

Миньор (Перник) - Ботев (Враца)

 

VIII кръг

Черноморец Бургас - Ботев (Враца)

Лудогорец - Миньор (Перник)

Етър - Локомотив

Славия - ЦСКА

Левски - Литекс

Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)

Монтана - Пирин (Гоце Делчев)

Черно море - Берое

 

IX кръг

Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас

Пирин (Гоце Делчев) - Черно море

Локомотив (София) - Монтана

Литекс - Ботев (Пловдив)

ЦСКА - Левски (София)

Локомотив (Пловдив) - Славия

Миньор (Перник) - Етър

Ботев (Враца) - Лудогорец

 

X кръг

Черноморец Бургас - Лудогорец

Етър - Ботев (Враца)

Славия - Миньор (Перник)

Левски - Локомотив

Ботев (Пловдив) - ЦСКА

Монтана - Литекс

Черно море - Локомотив (София)

Берое - Пирин (Гоце Делчев)

 

XI кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Черноморец Бургас

Локомотив (София) - Берое

Литекс - Черно море

ЦСКА - Монтана

Локомотив - Ботев (Пловдив)

Миньор (Перник) - Левски

Ботев (Враца) - Славия

Лудогорец - Етър

 

XII кръг

Черноморец Бургас - Етър

Славия - Лудогорец

Левски - Ботев (Враца)

Ботев (Пловдив) - Миньор (Перник)

Монтана - Локомотив (Пловдив)

Черно море - ЦСКА

Берое - Литекс

Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)

 

XIII кръг

Локомотив (София) - Черноморец Бургас

Литекс - Пирин (Гоце Делчев)

ЦСКА - Берое

Локомотив (Пловдив) - Черно море

Миньор (Перник) - Монтана

Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)

Лудогорец - Левски

Етър - Славия

 

XIV кръг

Черноморец Бургас - Славия

Левски - Етър

Ботев (Пловдив) - Лудогорец

Монтана - Ботев (Враца)

Черно море - Миньор (Перник)

Берое - Локомотив (Пловдив)

Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА

Локомотив (София) - Литекс

 

XV кръг

Литекс - Черноморец Бургас

ЦСКА - Локомотив (София)

Локомотив (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)

Миньор (Перник) - Берое

Ботев (Враца) - Черно море

Лудогорец - Монтана

Етър - Ботев (Пловдив)

Славия - Левски

/в. Труд/

 
 

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев