Община Сливен

Кандидатите за общински съветници и за селски кметове

Коалиция "Съюз за Сливен"
30.09.2011 / 08:30

От Коалиция "Съюз за Сливен" разпространиха пълен списък на кандидатите за общински съветници и кметове на населени места. Ето го:

ЛИСТА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

1.ИВАН СЛАВОВ - ВОДАЧ НА ЛИСТАТА ЗА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ И КАНДИДАТ ЗА КМЕТ ОТ КОАЛИЦИЯ "СЪЮЗ ЗА СЛИВЕН"

Висше образование - "Български език и литература" и "Мениджмънт"

УЧИТЕЛ

2.РАДОСТИН РУСЕВ

МАГИСТЪР ПО ИКОНОМИКА

БИЗНЕСМЕН

3.Д-Р РАДКО КЕСОВ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - МЕДИЦИНА

ЛЕКАР

4.ВЕСЕЛИН БАЛТОВ

МАГИСТЪР ПО ИКОНОМИКА

БИЗНЕСМЕН

5.ХРИСТО АНГЕЛОВ

СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

БИЗНЕСМЕН

6.ИВАН ПЕТРОВ

МАГИСТЪР "АВТОМАТИКА И ЕЛЕКТРОНИКА" И "ПЕДАГОГИКА"

СОБСТВЕН БИЗНЕС

7.Д-Р ГАНКА ВАСИЛЕВА

МАГИСТЪР ПО МЕДИЦИНА

ЛЕКАР

8.АНДРЕЯ АНДРЕЕВ

СРЕДНО ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ

ПРЕДС. НА КАМАРАТА НА ЗАНАЯТЧИИТЕ

9.СТОЯН ЛАМБОВ

СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

БИЗНЕСМЕН

10.о.р.м. ПЕТЪР ДИМИТРОВ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ "ПЕДАГОГИКА"

СОБСТВЕН БИЗНЕС

11.адв. ЕЛЕНА ПОПОВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

ЧЛЕН НА АДВОКАТСКА КОЛЕГИЯ ГР. СЛИВЕН

12.Д-Р ЕМИЛИЯ СИМЕОНОВА

МАГИСТЪР ПО МЕДИЦИНА

ЛЕКАР

13.НИКОЛАЙ ШЕВКЕНОВ

ПОЛУВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

БИЗНЕСМЕН

14.Д-Р МИМА ДИМИТРОВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - МЕДИЦИНА

ЛЕКАР

15.ДИАНА ДУЛЕВА

ВИСШЕ ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ - ВМИ - гр. ВАРНА

УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА "ДЕКРИС" ЕООД

16.ПЛАМЕН ПЕНЧЕВ

БАКАЛАВЪР "МЕЖДУНАРОДНИ И ИКОНОМИЧЕСКИ ОТНОШЕНИЯ" - СВОБОДЕН УНИВЕРСИТЕТ ВСУ гр. ВАРНА

ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ЕКОЛОГИЧНА ОРГАНИЗАЦИЯ

17.ГЕОРГИ МАРИНОВ

МАГИСТЪР СЧЕТОВОДСТВО И КОНТРОЛ - гр. ЛЕНИНГРАД, РУСИЯ

МАГИСТЪР МЕНИДЖМЪНТ НА ПУБЛИЧНИ И ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЗАВЕДЕНИЯ - ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ - гр. СТАРА ЗАГОРА

УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА "ЕКОФРУКТ" ООД

18.ЖИВКО ПЕТРОВ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ИКОНОМИКА

СОБСТВЕНИК НА СЧЕТОВОДНА КАНТОРА

19.Д-Р ВЛАДИМИР ДЕМИРЕВ

ВИСШЕ НАУЧНА СТЕПЕН "ДОКТОР" ЕТНОЛОГ - ФОЛКЛОРИСТ

ЕТНОЛОГ - ФОЛКЛОРИСТ В НАЦИОНАЛЕН ИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ

гр. СЛИВЕН

20.КРАСИМИРА ДИМИТРОВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ НАЧАЛНА ПЕДАГОГИКА

УЧИТЕЛ

21.Д-Р ПЕТЪР ПЕТРОВ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - МЕДИЦИНА

ЛЕКАР

22.адв. ВЯРА ДОЛАПЧИЕВА

ВИСШЕ ЮРИДИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ - СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ

ЮРИСТ В АДВОКАТСКА КОЛЕГИЯ ГР.СЛИВЕН

23.ВЛАДИМИР ДРУМЕВ

СПЕЦИАЛИСТ - ПОЛИТИКА И МАСОВИ КОМУНИКАЦИИ

БАКАЛАВЪР - ГРАЖДАНСКА И КОРПОРАТИВНА СИГУРНОСТ

МАГИСТЪР - НАЦИОНАЛНА И МЕЖДУНАРОДНА СИГУРНОСТ

НОВ БЪЛГАРСКИ УНИВЕРСИТЕТ - гр. СОФИЯ

ЧЛЕН НА МЛАДЕЖКАТА ОРГАНИЗАЦИЯ

24.МАРГАРИТА ДАСКАЛОВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА

УЧИТЕЛСКИ ИНСТИТУТ - гр. БУРГАС

ОБЩЕСТВЕНИК

25.НЕЛИ ДРАГНЕВА

МАГИСТЪР - ФИНАНСИ, ПУБЛИЧНА АДМИНИСТРАЦИЯ И БАНКОВО ДЕЛО

МЕНИДЖЪР НА ФИРМА "СТАР ПОСТ"

26.СТЕФАН ЖЕЛЯЗКОВ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЯ НА ТЕКСТИЛА

МЕСТОРАБОТА: ФИРМА "ДЕКОТЕКС" АД гр. СЛИВЕН

27.ДАНИЕЛ ТЕЛАЛЕВ

МАГИСТЪР - ИКОНОМИКА И УПРАВЛЕНИЕ НА ТЪРГОВИЯТА

МЕСТОРАБОТА: ФИРМА "ЕКО ФАРМ" ЕООД гр. СЛИВЕН

28.МАРИЕЛА ПАНАЙОТОВА

БАКАЛАВЪР - ИКОНОМИКА И МЕНИДЖМЪНТ

ОФИС МЕНИДЖЪР В КРЕДИТНА ФИРМА

29.полк.о.р. СИМЕОН ГРИГОРОВ

ВИСШЕ ВОЕННО ОБРАЗОВАНИЕ гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО

ТЕХНИЧЕСКИ СЕКРЕТАР В ЧАСТНА ФИРМА

30.ИВЕТА ПЕТРОВА

СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ - ХУМАНИТАРНА ГИМНАЗИЯ

СТУДЕНТ ПО ПРАВО В ПЛОВДИВСКИ УНИВЕРСИТЕТ

ЧЛЕН НА МЛАДЕЖКАТА ОРГАНИЗАЦИЯ

31.ЙОРДАНКА БОБЕВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - СТОПАНСКО УПРАВЛЕНИЕ

гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО

СЕКРЕТАР В ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ - ИПФ – СЛИВЕН

32.ИНЖ. ВАЛЕРИ СТАНЧЕВ

ВИСШЕ ВОЕННО ОБРАЗОВАНИЕ

СПЕЦИАЛНОСТ - ИНЖЕНЕР ХИМИК

РАБОТИ В ЧАСТНА ФИРМА

33.ЩИЛЯНА ХРИСТОВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ПУБЛИЧНА АДМИНИСТРАЦИЯ

ВАРНЕНСКИ СВОБОДЕН УНИВЕРСИТЕТ

РАБОТИ В ЧАСТНА ФИРМА

34.ЛЮБКА СТОЯНОВА

МАГИСТЪР - УПРАВЛЕНИЕ СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ

РАБОТИ В ЧАСТНА ФИРМА

35.РАДКА БЕЛЧЕВА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ИКОНОМИКА - гр. ВАРНА

СЧЕТОВОДИТЕЛ

36.БОНЧО ДАНЕВ

СРЕДНО ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ

ТЕХНИКУМ ПО МЕХАНОТЕХНИКА гр. СЛИВЕН

МЕХАНИК В ЗАВОД "ИВАН ЛИЛОВ"

37.ГАЛЯ ХУБЕНОВА

ПОЛУВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ В ЧАСТНА ФИРМА

38.о.р.ст.л-т ИВАН ТОДОРОВ

ВИСШЕ ВОЕННО - МАГИСТЪР - гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО

УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА "ЕМБРОФЕЙС" ООД

39.ИНЖ. КОСТАДИН КОСТАДИНОВ

МАГИСТЪР - ПЪТНО СТРОИТЕЛСТВО

РАБОТИ В НЕМСКА ЧАСТНА ФИРМА

40.ДИМИТЪР ГОЧЕВ

СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

БИЗНЕСМЕН

41.КРАСИМИР ЦОНЕВ

СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

БИЗНЕСМЕН

 

КАНДИДАТ-КМЕТОВЕ ПО СЕЛА

 

МИЛЕНА ИЛИЕВА ПЕТКОВА - с. МЛАДОВО

СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ В ТТ-БЪЛГАРСКИ ПОЩИ

 

МАРИЯ КУРТЕВА ГОСПОДИНОВА - с. САМУИЛОВО

ВИСШЕ ИКОНОМИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ ВЪВ ВЕЛИКОТЪРНОВСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ"

РАБОТИ В ПЕНСИОННА ОСИГУРИТЕЛНА КОМПАНИЯ

 

МАРИЯ ГЕОРГИЕВА СИМЕОНОВА - с. БЛАТЕЦ

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ В EVN-БЪЛГАРИЯ - ОТЧЕТНИК ИЗМЕРВАТЕЛНИ УРЕДИ

 

СТОЯНКА БАНОВА ТОДОРОВА - с. Тополчане

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА, гр. СТАРА ЗАГОРА

РАБОТИ КАТО ВЕТЕРИНАРЕН ЛЕКАР

 

СТЕФАН ЖЕКОВ СТЕФАНОВ - с. КАЛОЯНОВО

СРЕДНО СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

ТРИ МАНДАТА Е КМЕТ НА с. КАЛОЯНОВО

 

ТОДОР ТОДОРОВ ТОНЕВ - с. ТРАПОКЛОВО

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ КАТО ЕКОЛОГ И УЧИТЕЛ ПО БИОЛОГИЯ

 

СТАНЧО СИМЕОНОВ СТАНЧЕВ - с. ДРАГОДАНОВО

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

ПЕНСИОНЕР

 

СТОЯН ВЪЛКОВ ТЕНЕВ - с. ЗЛАТИ ВОЙВОДА

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

ИМА ЛИЧНО СТОПАНСТВО

 

ИВАН ИВАНОВ ИВАНОВ - с. ГАВРАИЛОВО

ПОЛУВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ПЕДАГОГИКА

РАБОТИ КАТО ПЕДАГОГ

 

СТЕФАН ХРИСТОВ СТЕФАНОВ - с. ГРАДСКО

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ В ДЪРВОДОБИВНА ЧАСТНА ФИРМА

 

ТОДОР ДИМИТРОВ ТОДОРОВ - с. ГЕРГЕВЕЦ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ КАТО АГРОНОМ ВЪВ ФИРМА "ЗЕМИНВЕСТ" ООД

 

СТЕФАН ЦАНЕВ СТЕФАНОВ - с. СТАРА РЕКА

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА, гр. СТАРА ЗАГОРА

РАБОТИ КАТО ВЕТЕРИНАРЕН ЛЕКАР

ИСМАИЛ САЛИМОВ ХАСАНОВ - с. НОВАЧЕВО

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ КАТО ЗЕМЕДЕЛСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ

 

ИВАН ПЕТРОВ МУДЕВ - с. БЯЛА

СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ В ОБЛАСТТА НА ТРАНСПОРТА

 

ПЕНКА КУНЕВА ИВАНОВА - с. ГЛУФИШЕВО

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

ОТ 1999г. КМЕТ НА с. ГЛУФИШЕВО

 

ПЕТЪР ВЕЛИКОВ ИЛИЕВ - с. ЧИНТУЛОВО

ПОЛИВИСШЕ ПЕДАГОГИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ, гр. БУРГАС

ИМА ЛИЧНО СТОПАНСТВО

 

КОЛЬО ЙОРДАНОВ КОЛЕВ - с. ЧОКОБА

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

ТРИ МАНДАТА Е КМЕТ НА с. ЧОКОБА И ДВА МАНДАТА – ПЪЛНОМОЩНИК

 

инж. ДИМО ВАСИЛЕВ СТАНКОВ - с. КРУШАРЕ

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ, гр. ВАРНА

КМЕТ ОТ 1998 ДО 2007г.

 

НЕДЕЛЧО ИВАНОВ ЗАГОРОВ - с. КОВАЧИТЕ

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ КАТО ЗЕМЕДЕЛСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ

 

СЛАВ МИХАЙЛОВ СЛАВОВ - гр. КЕРМЕН

ВИСШЕ ОБРАЗОВНИЕ В ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ, ФИЛИАЛ СЛИВЕН "ЕЛЕКТРОНИКА, АВТОМАТИКА И КОМПЮТЪРНИ СИСТЕМИ"

РАБОТИ В УДВГД - ПЛОВДИВ, РЪКОВОДИТЕЛ ДВИЖЕНИЕ ГАРА КЕРМЕН

 

СТЕФКО СЛАВОВ ПЕНЕВ - с.СКОБЕЛЕВО

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

 

БОГДАН ГЕОРГИЕВ ЙОРДАНОВ - с. ЖЕЛЮ ВОЙВОДА

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

ИМА ЛИЧНО СТОПАНСТВО

 

ПЕТЪР НЕДКОВ ГОСПОДИНОВ - с. ГОРНО АЛЕКСАНДРОВО

СТУДЕНТ В БУРГАСКИ СВОБОДЕН УНИВЕРСИТЕТ

РАБОТИ КАТО ОРГАНИЗАТОР-ПРОЕКТАНТ В ЧИТАЛИЩЕ "ПРОБУДА", с. ГОРНО АЛЕКСАНДРОВО

 

НИКОЛАЙ ИВАНОВ ПАНАЙОТОВ - с. КАМЕН

СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ

ИМА ЧАСТНА ПРЕВОЗВАЧЕСКА ФИРМА "ТРАНСБУС 2000" ООД

 

ЙОРДАН ВАСИЛЕВ ХРИСТОВ - с. СОТИРЯ

ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ

РАБОТИ В ЧАСТНИЯ СЕКТОР

 

ТОДОР ДАНЧЕВ ТОДОРОВ - с. СЕЛИМИНОВО

СРЕДНО-СПЕЦИАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ

КМЕТ ОТ 1999 ДО 2003г. И ОТ 2007 ДО 2011г.

 
 

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев