Община Сливен

Срамота - Лечков псувал като каруцар съдията на Сливен-Литекс

Йордан Лечков
23.10.2010 / 11:35

Кметът на Сливен и шеф на местния отбор Йордан Лечков си е позволил да псува като каруцар съдията на мача между неговия тим и Литекс (0-1) в събота.

На полувремето на двубоя, Лечков се е нахвърлил върху Ивайло Стоянов заради дузпата, която той е дал за шампионите в 42-та минута и с цветущи изрази му е обяснил, че е некадърен и корумпиран съдия. Младият рефер обаче не се впечатлил от изказванията на Лечков и го подминал с пренабрежение, а след края на мача описал цялата случка в доклада си.

Очаква се просташкото поведение на Данчо Лечков да бъде разгледано от съответните органи в БФС и скандалният кмет на Сливен да бъде наказан, каквото било и желанието на Ивайло Стоянов.

Неформалният треньор на Сливен Драголюб Симонович е останал изключително разочарован от съдийството на мача между неговия тим и Литекс миналата седмица, когато червено-сините паднаха с 0-1 от дузпа.

Дуци смятал да напусне Сливен, тъй като не виждал как ще успее в българското първенство. Симонович смятал, че скапаното съдийство съсипвало родния футбол и той не могъл да работи в такива условия.

Съществува вероятност Симонович да си стегне куфарите от града на стоте войводи още в следващите няколко дни. С него се очаква да си заминат още хора от щаба на Сливен. В същото време стана ясно, че играчите на тима не са взели няколко заплати, което, според запознати, също имало отражение върху играта на отбора.

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев