Община Сливен

Футбол: „Сливен” – черна „котка” за „Левски”

Футбол
04.10.2010 / 19:40

Пред 7-8 хиляди зрители на стадион „Х. Димитър” днес „Левски” започна мача със „Сливен” без Гара Дембеле, Христо Йовов и др., но натисна мощно.

„Сливен”изравни играта и в 6-тата минута Миранда остана сам срещу вратаря на „Левски” Митрев, но пропусна.

Последва динамична , атрактивна игра, като Иса от отбора на гостите пропусна да отбележи. Дарко Тасевски и Сержиньо Грийн също пропуснаха.

29-тата минута обаче с отмерен удар Тасевски вкара за „Левски” 0:1. Жоанзиньо също не уцели вратата на Караманов.

През 2-то полувреме „Левски” натисна и направи редица пропуски. Гол обаче падна в тяхната врата, отбелязан от Евгений Игнатов. Нито Дембеле, нито Александров, влезли в играта не можаха да променят реутата и мачът завърши 1:1.

Така за порден път Сливен се оказва черна „котка” за „Левски”.

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев