Община Сливен

Състезателите от Клуб по спортни танци"Туида" спечелиха четири златни и два сребърни медала от престижен турнир

.........................................................
10.12.2018 / 12:18

На 8 декември в град Бургас се проведе Държавен турнир по спортни танци посветен на 40 годишния юбилей на КСТ "Нефтохимик -78".Състезателите от Клуб по спортни танци"Туида" с треньор Йовита Пенчева спечелиха четири златни и два сребърни медала от престижния турнир.

На първо място в клас 18"С " се класираха Христо Димитров и Оля Божекова. В клас 15" С " златото беше за Евгени Шахъмов и Мая Тачева. В клас 11"Е" на второ място се класираха Михаил Бояджиев и Сияна Златева,които повишиха и състезателния си клас.И трите двойки бяха финалисти и в надпреварата за Купа Нефтохимик.С това отлично представяне завърши и състезателния сезон за клуба.