Община Сливен

Кои мачове ще гледаме по БНТ от ЮАР

Мондиал
30.05.2010 / 08:30

ГРУПОВА ФАЗА

 

11юни,17:00 ЮАР - Мексико пряко

11юни,21:30 Уругвай - Франция пряко

12 юни,14:30 Южна Корея - Гърция пряко

12 юни,17:00 Аржентина - Нигерия пряко

12 юни,21:30 Англия - САЩ пряко

13 юни,14:30 Алжир - Словения пряко

13 юни,17:00 Сърбия - Гана пряко

13 юни,21:30 Германия - Австралия

14 юли,14:30 Холандия - Дания пряко

14 юни,17:00 Япония - Камерун пряко

14 юни,21:30 Италия - Парагвай пряко

15 юни,14:30 Н. Зеландия - Словакия пряко

15 юни,17:00 Кот д`Ивоар - Португалия пряко

15 юни,21:30 Бразилия - КНДР пряко

16 юни,14:30 Хондурас - Чили пряко

16 юни,17:00 Испания - Швейцария пряко

16 юни,21:30 ЮАР - Уругвай пряко

17 юни,14:30 Аржентина - Южна Корея пряко

17 юни,17:00 Гърция - Нигерия пряко

17 юни,21:30 Франция - Мексико пряко

18 юни,14:30 Германия - Сърбия пряко

18 юни,17:00 Словения - САЩ пряко

18 юни,21:30 Англия - Алжир пряко

19 юни,14:30 Холандия - Япония пряко

19 юни,17:00 Гана - Австралия неп. запис от 19:50

19 юни,21:30 Камерун - Дания пряко

20 юни,14:30 Словакия - Парагвай пряко

20 юни,17:00 Италия - Нова Зеландия пр. ІІ полувр. от 18:00

20 юни,21:30 Бразилия - Кот д`Ивоар пряко

21 юни,14:30 Португалия - КНДР пряко

21 юни,17:00 Чили - Швейцария пряко

21 юни,21:30 Испания - Хондурас пряко

22 юни,17:00 Мексико - Уругвай неп. запис от 19:50

22 юни,17:00 Франция - ЮАР пряко

22 юни,21:30 Гърция - Аржентина пряко

22 юни,21:30 Нигерия - Южна Корея пълен запис от 1:00

23 юни,17:00 САЩ - Алжир неп. запис от 19:55

23 юни,17:00 Словения - Англия пряко

23 юни,21:30 Австралия - Сърбия пълен запис от 1:00

23 юни,21:30 Гана - Германия пряко

24 юни,17:00 Парагвай - Нова Зеландия неп. запис от 19:00

24 юни,17:00 Словакия - Италия пряко

24 юни,21:30 Дания - Япония пълен запис от 1:00

24 юни,21:30 Камерун - Холандия пряко

25 юни,17:00 КНДР - Кот д`Ивоар неп. запис от 19:00

25 юни,17:00 Португалия - Бразилия пряко

25 юни,21:30 Швейцария - Хондурас пълен запис от 1:00

25 юни,21:30 Чили - Испания пряко

ОСМИНАФИНАЛИ

26 юни,17:00 1А - 2В (мач 49) пряко

26 юни,21:30 1С - 2D (50) пряко

27 юни,17:00 1D - 2С (51) пряко

27 юни,21:30 1В - 2А(52) пряко

28 юни,17:00 1Е - 2F (53) пряко

28 юни,21:30 1G - 2Н (54) пряко

29 юни,17:00 1F - 2Е (55) пряко

29 юни,21:30 1Н - 2G (56) пряко ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

2 юли,17:00 Поб.53 - Поб.54 (57) пряко

2 юли,21:30 Поб.49 - Поб.50 (58) пряко

3 юли,17:00 Поб.52 - Поб.51 (59) пряко

3 юли,21:30 Поб.55 - Поб.56 (60) пряко

ПОЛУФИНАЛИ

6 юли,21:30 Поб.58 - Поб.57 (61) пряко

7 юли,21:30 Поб.59 - Поб.60 (62) пряко

МАЧ ЗА ТРЕТО МЯСТО

10 юли,21:30 Заг.61 - Заг.62 пряко

ФИНАЛ

11 юли,21:30 Поб.61 - Поб.62 пряко

 
 

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев