Пред Мондиал 2010: Чехия писа "Добър 4" на САЩ

Мондеал
26.05.2010 / 09:32

Чехите разнищиха участника на Световното с 4-2 в контрола

Чехия победи с категоричното 4-2 САЩ в контрола, която е част от подготовката на янките за Мондиал 2010, тъй като знаем, че чехите няма да играят на този форум. Все пак в този мач американците играха без някои от звездите си като - Демпси, Буканегра, Хауърд и голмайстора Донован.

Головата сметка бе откриа от Морис Еду, който матира Петер Чех в 18-тата минута. В 42-та обаче Сивок изравни. В 58-та Ян Полак обърна резултата изцяло, извеждайки тима си напред. Последва ново изравняване с гол на Гомес. Силите на Щатите обаче свършиха и с попадения на Фенин и Нецид чехите записаха престижната победа, но в крайна сметка ще трябва да гледат само по телевизията своя съперник от този мач срещу тимовете на Алжир, Словения и Англия.

Северна Корея не се даде на Гърция

Елините стигнаха само до 2-2 с корейците

Тимът на Северна Корея завърши наравно 2-2 с Гърция в контрола, играна в Австрия, която е част от подготовката на двата тима за Мондиал 2010. Двубоят започна с ранен гол на Кацуранис във 2-та минута. В 23-тата обаче Йонг изравни. В 49-тата минута отново елините поведоха чрез Ангелос Каристеас, но само три минути по-късно отново Йонг фиксира крайното 2-2, с което подсказа, че тима на Северна Корея може да изненада някои от съперниците си в ЮАР

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев