Община Сливен

Ясни са победителите в Националния конкурс "Весела Коледа за всички 2016"

Ясни са победителите в Националния конкурс "Весела Коледа за всички 2016"
20.12.2016 / 09:28

На 21 декември от 11 часа в зала „Сирак Скитник“ в Сливен ще бъде награждаването на отличените в Националния конкурс за коледна картичка „Весела Коледа за всички“, организиран от Художествена галерия „Димитър Добрович“, фирма Сименс, Сливенска митрополия и вестник „Сливенско дело“.

 

Списък с отличените участници в конкурса:

 

ПЪРВА ГРУПА – ДО 7 ГОДИНИ

 

I място:

 

Петър Юлианов Кирилов, 6 г., гр. Враца, ДГ „Вълшебница“, група „Пинокио“

 

II място:

 

Росен Руменов Иванов, 6 г., гр. Севлиево, ДГ „Радост“

 

 

III място:

 

Божидара Добрева, 5 г., гр. Сливен, ДГ „Детство‘

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1.Ивайло Иванов Русенов, 6 г., гр. Ямбол, ДГ „Пламъче“

 

2. Христиана Георгиева Павлова, 5 г., гр. Сливен, Школа по изобразителни изкуства , ЦПРЛ

 

3. Михаела Евгениева Параскевова, 4 г., гр. Бяла Слатина, ДГ „Детелина“, Арт ателие „Цветна магия“

 

 

ВТОРА ГРУПА – 1 – 2 КЛАС

 

I място:

 

Мелис Мешин Вели, 2а кл., гр. Кърджали, СУ „Йордан Йовков“

 

 

II място:

 

Раян Николаев Стефан, 8 г., гр. Дряново, НЧ „Развитие“, клас Изобразителни изкуства

 

 

III място:

 

Каан Фердин Фаик, 8 г., гр. Хасково, Школа „Колорит“ при ОНЧ „Заря – 1858“

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

Иванина Захариева, 1 кл., гр. Сливен, Школа „Млади виртуози“

 

Александър Младенов Димитров, 7 г., гр. Сунгурларе, СУ „Христо Ботев“

 

Велислав Георгиев Търпов, 7 г., гр. София, СОУ „Св. Климент Охридски“

 

 

 

ТРЕТА ГРУПА – 3 – 4 КЛАС

 

I място:

 

Юн Джу Чой, 4в кл., гр. Сливен, ОУ „Елисавета Багряна‘

 

 

II място:

 

Християна Янева, 4в кл., гр. Сливен, ОУ „Елисавета Багряна‘

 

 

III място:

 

Арзу Найл Исмаил, 10 г., област Силистра, община Главиница, с. Коларово, НЧ „Св. св. Кирил и Методий – 1942“

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1.Катерина Димитрова Петрова, 4в кл., гр. Русе, СЧПНЕ „Фридрих Шилер“

 

2.Симона Живкова Жекова, 4 кл., ЦПРЛ – ОДК Шумен

 

3.Павел Росенов Стоименов, 3а кл., гр. Кюстендил, ОУ „Св. Паисий Хилендарски“

 

 

ЧЕТВЪРТА ГРУПА – 5 – 6 КЛАС

 

I място:

 

Мария Олегсандрова Валдес, 5в кл., гр. Сливен, СОУ „К. Константинов“

 

 

II място:

 

Рамзие Ивайлова Пашова, 5 кл., гр. Сливен, ОУ „Елисавета Багряна“

 

 

III място:

 

Искрен Митков Кралев, 5 кл., гр. Нова Загора, СУ „Христо Ботев“

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1.Ялтън Сали Реджеб, област Силистра, община Главиница, с. Коларово, НЧ „Св. св. Кирил и Методий – 1942“

 

2.Свилен Илиянов Първанов, 5 кл., гр. Провадия, СПЛР –ОДК

 

3.Назлъ Риза Чобан, 6в кл., гр. Сливен, ОУ „Елисавета Багряна“

 

 

ПЕТА ГРУПА – 7 – 8 КЛАС

 

I място:

 

Християн Веселинов Христов, 8 кл., гр. Разград, ПТГ „Шандор Петъофи“

 

 

II място:

 

Синан Бирсес Бейти, 14 г., област Добрич, с. Коларци, ОУ „Д-р Петър Берон“

 

 

III място:

 

Даниела Иванова, 13 г., гр. Бургас, ОУ „Христо Ботев“

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1.Ивана Ангелова Делиева, 14 г., област Пазарджик, гр. Ракитово, Помощно училище „Д-р Петър Берон“

 

2.Десислав Димитров, 8 кл., гр. Попово, Школа „Арт Попово“

 

3.Наталия Любомирова Серафимофа, 14 г., гр. Търговище, Второ СОУ „Проф. Никола Маринов“

 

 

ШЕСТА ГРУПА – 9 – 12 КЛАС

 

I място:

 

Милка Карамфилова Росенова, 12б кл., гр. Смолян, ППМГ „Васил Левски“

 

II място:

 

Гергана Ивелинова Дечева, 9 кл., гр. Дряново, клас по изобразително изкуство при НЧ „Развитие -1869“

 

 

III място:

 

Вяра Любомирова Станишева, 9 кл., гр. Смолян, ППМГ „Васил Левски“

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

Гергана Христова Мартинова, 11 кл., гр. Казанлък, ПГ „Иван Хаджиенов“

 

 

 

НАГРАДИ на СЛИВЕНСКА МИТРОПОЛИЯ

 

 

 

I място:

 

Диана Евстатиева, 6 кл., гр. Сливен, ОУ „Елисавета Багряна“

 

 

II място:

 

Ирена Миткова Иванова, 13 г., гр. Търговище, Второ СОУ „ Д-р Никола Маринов“

 

 

III място:

 

Димитър Николаев Папазов, 11 г., гр. Варна, ОУ „Цар Симеон “

 

 

 

ПООЩРЕНИЯ:

 

1.Ралица Димитрова Димитрова, 14 г., гр. Търговище, СОУ „Проф. Никола Маринов“

 

2.Йоана Любомирова Максимова, 5 кл., гр. Попово, Школа „Арт Попово“

 

3.Искрен Митков Кралев, 5 кл., гр. Нова Загора, СУ „Христо Ботев“

 

 

 

НАГРАДА на фирма „СИМЕНС“:

 

Калоян Хаджистойчев, 8 г., гр. Сливен, ОУ „Елисавета Багряна“

 

 

 

НАГРАДА на В-к „Сливенско дело“:

 

Адриян Димитров Димитров, 6 кл., гр. Сливен, СОУ „К. Константинов“

 

 

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА на ХУДОЖЕСТВЕНА ГАЛЕРИЯ „Д.ДОБРОВИЧ“:

 

Вяра Пламенова Пенчева, 7 г., гр. Габрово, СУ „Райчо Каролев“

 

 

 

НАГРАДА за НАЙ-МАЛЪК УЧАСТНИК:

 

Цветомир Георгиев Лазаров, 3 г., община Сливен, с. Сотиря, ДГ „Перуника“

 

 

 

НАГРАДА за ОРИГИНАЛНОСТ:

 

Елена Чакърова, 9 г., гр. Асеновград, СУ „Св. св. Кирил и Методий“

 

 

 

НАГРАДА – БЪЛГАРСКА ТРАДИЦИЯ:

 

Хасан Алиев Казалиев, 6 кл., гр. Сливен, Помощно училище „Д-р Власаки Шуманов“

 

 

 

НАГРАДА за КОМПЮТЪРЕН ДИЗАЙН НА КОЛЕДНА КАРТИЧКА:

 

Красимир Атанасов Марков, 14 г., гр. Бургас, НУМСИ „Проф. П. Владигеров“

 

Самир Касим Касим, 4 кл., гр. Хасково, ОУ „Христо Смирненски“, клуб „Компютърна графика и фотоколаж“

 

НАГРАДА за ДЕЦА СЪС СПЕЦИАЛНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПОТРЕБНОСТИ:

 

Илия Дочев Петров, 9 кл., гр. Сливен, Помощно училище „Д-р Власаки Шуманов“

 

 

 

НАГРАДА за ГРУПОВО УЧАСТИЕ:

 

–4б клас, гр. Сливен, СОУ „К. Константинов“

 

–Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски“, гр. Казанлък

 

–Школа „Колорит“ при ОНЧ „Заря – 1858“, гр. Хасково

 

 
 

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев