Община Сливен

Списък с отличени участници в конкурса за детска рисунка "Аз и моят град"

-------------------------------
21.10.2016 / 19:36

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - ПРЕДУЧИЛИЩНА ВЪЗРАСТ

ПЪРВА НАГРАДА

Христина Георгиева Павлова - 5 години, ДГ "Божур" , град Сливен

ВТОРА НАГРАДА

Христина Жекова Стоянова - 5 години, ДГ "Калина", град Сливен

 

ТРЕТА НАГРАДА

 

Яна Владимирова Блецова - 5 години, ДГ "Теменуга", град Сливен

 

ПООЩРЕНИЯ

 

Дария Мариянова Петкова - 6 години, ДГ "Детски рай", град Сливен

 

Ирен Петрова Петрова - 5 години, ДГ "Еделвайс", град Сливен

 

Велизар Делянов Калчев - 6 години, ДГ "Мак", град Сливен

 

Енея Калоянова Кънева - 6 години, Арт студио "Палитра" при 142 ДГ, град София

 

Алла Карен Ховсеиян - 6 години, ДГ "В. и Х. Папазян", град Сливен

 

Илияна Тодорова Йорданова - 6 години, ДГ "Минзухар", село Крушаре

 

Деница Кенова - 6 години, ДГ "Зорница"

 

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - I - II КЛАС

 

ПЪРВА НАГРАДА

 

Магдалена Йорданова Димитрова - II б клас СОУ "К. Константинов",

 

ВТОРА НАГРАДА

 

Димитър Стоянов Димитров - Школи по изобразително изкуство към ЦПЛР – Сливен с ръководител Снежана Великова

 

ТРЕТА НАГРАДА

 

Александра Стоянова Стоянова - Школи по изкуства "Млади виртуози" - Сливен с ръководител Елена Терзиева

 

ПООЩРЕНИЯ

 

Дария Йовчева - II б клас ОУ "П. Хитов" - Сливен

 

Зара Щилиянова Великова - I клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" - Сливен

 

Жанина Нанкова Карчева - Школи по изкуства "Млади виртуози" - Сливен с ръководител Елена Терзиева

 

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - III - IV КЛАС

 

ПЪРВА НАГРАДА

 

Яна Чолакова - 10 години, Школи по изкуства "Млади виртуози" - Сливен с ръководител Елена Терзиева

 

ВТОРА НАГРАДА

 

Зюмбюла Асенова Ангелова и Петър Донков Костов - IV клас, Помощно училище "Д-р Власаки Шуманов" - Сливен

 

ТРЕТА НАГРАДА

 

Юн Джу Чой - IV клас, XII ОУ " Елисавета Багряна" - Сливен

 

ПООЩРЕНИЯ

 

Велияна Димитрова Въндева - IV клас, V СОУ "П. Яворов" - Сливен

 

Весилена Иванова Милкова - IV б клас, СОУ "Константин Константинов" - Сливен

 

Едуард Едуард Киркорян - III б клас, X СОУ "Йордан Йовков" - Сливен

 

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - V - VI КЛАС

 

ПЪРВА НАГРАДА

 

Ремзие Иванова Пашова - 11 години, V б клас, XII ОУ " Елисавета Багряна" - Сливен

 

ВТОРА НАГРАДА

 

Ивелина Танчева Танчева - 12 години, XI СОУ "Константин Константинов" - Сливен

 

ТРЕТА НАГРАДА

 

Стефани Стефанова Стефанова - V a клас, VII ОУ "Панайот Хитов"

 

ПООЩРЕНИЯ

 

Павла Павлова Николова - 11 години, Школи по изкуства "Млади виртуози" - Сливен с ръководител Елена Терзиева

 

Мила Николаева Колева - 12 години, Школи по изкуства "Млади виртуози" - Сливен с ръководител Елена Терзиева

 

ПЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА - VII - VIII КЛАС

 

ПЪРВА НАГРАДА

 

Ралица Добринова Апостолова - 13 години, VII а клас, ОУ "П. Хитов" - Сливен

 

ВТОРА НАГРАДА

 

Стоян Димитров - VII в клас, ОУ "Христо Ботев" - Сливен

 

ТРЕТА НАГРАДА

 

Иван Николаев Колев - VII а клас, IV ОУ "Димитър Петров" - Сливен

 

ПООЩРЕНИЯ

 

Мари Мишел Миленова Дянкова - 13 години, VII б клас, СОУ "К. Константинов"

 

Радост Радостинова Йовкова - 13 години, VII клас, III ОУ "Д-р Иван Селимински"

 

НАГРАДА ЗА ОРИГИНАЛНОСТ

 

Хасан Алиев Кезалиев - Помощно училище "Д-р Власаки Шуманов" - Сливен

 

Жени Симеонова Бакалова - VII клас, XI СОУ "К. Константинов" - Сливен

 
 

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев