Община Сливен

„Сливен” – 27 мача без загуба у дома

Драголюб Симонович
09.03.2010 / 11:26

Драголюб Симонович нареди 27 поредни мача без загуба на ст. „Хаджи Димитър” като треньор на „Сливен”. Сръбският спец не наруши серията с 0:0 срещу „Черно море”.

Последният мач от 17-ия кръг се превърна в яка битка на тежък терен под постоянен снеговалеж и при прословутия за Сливен мощен вятър.

Съдията Стефан Спасов изгони по един от двата отбора в средата на второто полувреме – първо Александър Александров от „Черно море”, а 3 минути след него и Ивелин Янев от „Сливен”.

Вратарят на варненци Илко Пиргов спаси 3 страхотни положения. А „Черно море” изпусна трите точки в 88-та минута, когато Атанас Борносузов удари греда с шут извън наказателното поле.

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев