Община Сливен

Англия на път да си тръгне от Мондиала. Кои мачове ще гледаме довечера

----------------------------------------
20.06.2014 / 08:47

Англия е на път да напусне Световното първенство, след като загуби от Уругвай с 2:1.

Звездата на Ливърпул - Луис Суарес , вкара и двата гола за "урусите", а за Англия точен бе Уейн Руни, който се разписа за пръв път на Световно първенство.

За да се класират за елиминациите, Италия трябва да победи Коста Рика и Уругвай, а англичаните трябва да се справят с Коста Рика.

В първите си мачове Англия загуби от Италия, а Уругвай от Коста Рика в една от най-трудните групи на форума.

По-рано в четвъртък Колумбия победи Кот д‘Ивоар с 2:1 и e на крачка от класиране за фазата на директните елиминации.

Колумбия поведе с гол на Родригес в 65-ата минута, а само пет минути по-късно Кинтеро удвои преднината.

Нападателят на Рома –Жервиньо върна интригата в двубоя с попадение в 75-ата минута, но африканците не успяха да стигнат до нещо повече.

Това е втора победа за Колумбия, след като в първия си мач победи отбора на Гърция.

В 22.00 часа отборите на Уругвай и Англия ще излязат във втория си мач от група "D" на световното първенство. И двата тима записаха загуби в първите си двубои. За южноамериканците ще играе звездата Луис Суарес, който се възстанови от контузия.

Другите два отбора в групата Италия и Коста Рика вече имат по една победа.

Днес от 19 часа играят Италия - Коста Рика, а от 22 часа Швейцария - Франция. В 1 часа полунощ излизат Хондурас - Еквадор.

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев