Община Сливен

Германия срази Португалия с 4:0. Вижте кои са мачовете тази вечер

---------------------------------------
17.06.2014 / 08:52

Един от фаворитите за Световната титла в Бразилия - Германия започна с убедителна победа участието си на Мондиала след разгром над прекия си съперник за първото място в Група "G" Португалия.

Бундестимът срази противника още през първата част. Мюлер откри резултата от дузпа в 12-ата минута, след като Гьотце бе задържан в наказателното поле.

Централният защитник на Португалия Пепе пък получи директен червен картон - играчът на Реал Мадрид първо събори Мюлер, след което отиде и го нападна, докато германецът седеше на тревата, а съдията изгони португалеца преди да се стигне до сбиване.

В 32-ата Хумелс удвои преднината на Германия с глава след центриране на Крос от ъглов удар.

До почивката Мюлер вкара втори гол (45'+1) и направи резултата класически.

През втората част германците намалиха оборотите като с един по-сериозен пропуск се отличи Марио Гьотце, но малко след това (78') Мюлер оформи своя хеттрик и крайния резултат в тази среща - 4:0.

В минутите до края Кристиано Роналдо на няколко пъти застваше зад топката от пряк-свободен удар, но стреляше в стената, като само в продължението успя да застраши Нойер след силен изстрел от около 30 метра, но стражът на Германия внимаваше и отрази удара му.

Днес от 19 часа играят Белгия – Алжир. А от 22 часа Бразилия – Мексико. Русия и Южна Корея излизат в 1 часа след полунощ.

Copyright © 2008-2017 Агенция "СЕДМИЦА" - Сливен | RSS емисия | Статистика | Статистика

Изграден от Sliven.NET | Дизайн от Анна Вълева | Програмиране и SEO от Христо Друмев